DECEMBER 11. csütörtök 18:00
A NŐK VILÁGA programsorozat
A 2025-ben negyedévente jelentkező új programsorozat a „A nők világa”. Célja, hogy átfogó és praktikus segítséget nyújtson a nők mindennapi életében előforduló kihívások kezelésében.
Előadás címe: Dr.Babrik Zsuzsanna A női szerepeink változása a pszichológia tükrében
A 21. századra jelentős átalakuláson mentek keresztül a női és férfi szerepek. Nem egyszerű megfelelni a saját, a mások és /vagy a társadalom által elvárt szerepeknek. Gyakran az egyes szerepeink inkább egymás ellenében hatnak, így nehéz lehet ezeket a szerepkonfliktusainkat feloldani. Az előadás során áttekintem, hogy hogyan hatnak mindezek a változások az egyénre, a párkapcsolatokra, milyen pszichológiai tényezők befolyásolják a megoldási módjainkat.
Belépő: 2.500 Ft; Egerszeg Kártyával: 2000 Ft
Jegyvásárlás:személyesen a Keresztury Dezső VMK, a Városi Hangverseny-és Kiállítóterem, az Art Mozi jegypénztárában, valamint online, a www.kereszturyvmk.hu weboldalon